Skip to content →

Emerica Jon Dickson Pro Model

Wszystko ma swoje miejsce i swój czas. Nie ulega wątpliwości, że wszyscy na to czekaliśmy i nie jest to wielkie zaskoczenie. A świetny part Jon’a w filmie Emerica “GREEN”, był tylko wstępem do prezentacji nowego modelu. Zanim przeczytasz ten wpis, koniecznie obczaj cały film “GREEN”, bez wątpienia jest to coś co każdy skejt musi zobaczyć.

I chociaż przecieki o jego nowym PRO modelu docierały do nas już od pewnego czasu, jak to mówią – nigdy, nic nie wiadomo. Jo zasłużył i dostał, a my z tego faktu cieszymy się bardzo.
Tak samo jak stylówki Dicksona, tak samo jego nowy model na pierwszy rzut oka jest prostym, niskim modelem o wulkanizowanej podeszwie. Ale tak na prawdę wszystko co najlepsze zostało ukryte w środku, tak dla niepoznaki:) Zdecydowanie nie jest to model dla wszystkich i nie do końca wpasowuje się w obecne trendy w modzie. Ale może to i dobrze? Zdecydowanie jest to nie lada gratka dla fanów marki Emerica.

Konstrukcja nowego modelu została wzmocniona gumową warstwą Flick Shield, w środku znajdziemy również bardzo komfortową wkładkę G6 Foam, z autorską grafiką zaprojektowaną przez Jon’a. Nie zabrakło także wzmocnienia tylnego panelu i podwójnie wulkanizowanej podeszwy. Całość zamyka napis Dickson na języku i metalowe oczko na sznurówki wzbogacone o kolorowego pina. Niby takie drobne dodatki, ale jaką robią robotę! Model dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych i jest do dorwania w zaprzyjaźnionym SUPERSKLEPIE.

A tym czasem zostawiamy Was z galerią zdjęć nowego buta, w roli modela oczywiście Jon Dickson – ten gość to ma styl!

Emerica Dickson PRO Emerica Dickson Emerica Dickson Emerica Dickson OLIVE Emerica Dickson Emerica Dickson BLACK Emerica Dickson Emerica Dickson SKATE Emerica Dickson

Published in Bez kategorii Skate stuff

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*