Skip to content →

VANS X ANDERSON .PAAK

Anderson .Paak jako pierwszy muzyk współpracujący z marką Vans doczekał się własnego collabo, które będzie miało premierę w piątek 13/11/2020.

Vans x Anderson .Paak

Anderson .Paak & Vans

Wielokrotny zdobywca nagrody Grammy od zawsze był fanem marki Vans, dlatego wydaje się, że połączenie siły muzyki i stylu jest w tym przypadku jak najbardziej na miejscu a obie strony wzajemnie się uzupełniają. Wiadomo też, że zanim artysta zyskał na popularności i przemyśle muzycznym, dorabiał sobie jako sprzedawca w Kalifornijskim sklepie stacjonarnym Vans. .Paak pojawiał się także na scenie House of Vans występując w Sidestrap Sessions.

JEWELZ

Kolaboracyjną kolekcję zapowiada najnowszy singiel artysty “JEWELZ”. Nie zdziwi Was zatem fakt, że animowane postacie występujące w teledysku zostały od stóp do głów ubrane w odzież z tego właśnie collabo.

“Jestem zaszczycony, że mogłem się stać członkiem rodziny Vans i nie mogę się doczekać tworzenia historii z jedną z najbardziej szanowanych marek na świecie” – powiedział Anderson .Paak. „Jestem wdzięczny za partnerstwo Vans z .Paak House i z niecierpliwością czekam, aby poszerzyć nasz zasięg i pomóc jeszcze większej liczbie osób wykorzystać ich potencjał”.

Kolekcja Vans x Anderson .Paak

Głównymi inspiracjami do stworzenia kolekcji były przełomowe albumy Andersona pod tytułami “Malibu” i “Venice”.

Sama kolekcja składa się z dwóch modeli butów oraz bucket hat’a.

Old Skool DX – inspirowany albumen “Venice” – posiada cholewkę w falisty, psychodeliczny wzór, który został wykonany w technice łączącej druk cyfrowy i druk 3D dla dodatkowej głębi i uwydatnienia tekstury.

Vans x Anderson .Paak

Sid DX– inspirowane albumem “Malibu”- z wyszywanym szenilowym wzorem na cholewce, uzupełniony stonowanymi czarnymi sznurowadłami i widocznymi szwami oraz posiada wyhaftowane logo Flying-V z każdej strony.

Vans x Anderson .Paak

Kolekcja Vans x Anderson .Paak zawiera również dwa rodzaje czapki AP Bucket Hat, z których każdy posiada nadruki i naszywki nawiązujące do kolekcji oraz cytaty na brzegu każdego kapelusza.

Vans x Anderson .Paak
Vans x Anderson .Paak
Vans x Anderson .Paak

Kolekcję znajdziecie na oficjalnej stronie Vans i Supersklep.pl

Published in Bez kategorii Skate stuff

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*