Skip to content →

Volcom x Macba Life

Volcom x Macba Life

MCBL x VLCM

Deskorolka to styl życia i kultura, która zrzesza i łączy ludzi, pozwala na wyrażenie swoich emocji i ekspresji po przez przełamywanie mentalnych i fizycznych granic. Nie zależnie w którym miejscu jesteś i czy deskorolka to Twoje życie czy sportowa zajawka to łączy nas jeden wspólny mianownik – nie kończąca się progresja. Są miejsca na świecie, które bezsprzecznie kojarzą się z kultura skateboardingu i barcelońska MACBA jest właśnie jednym z nich. To tu setki skate’ów z całego świata spotykają się aby wspólnie cieszyć się razem spędzonym czasem i klimatem miejsca. MACBA Life i Volcom postanowili połączyć siły i wspólnie uczcić ten legendarny skate spot. Pomysł tej współpracy narodził się kilka lat temu podczas organizacji deskorolkowego eventu „Back toThe Four, od tamtej pory wiadomo było, że miejsce to zasługuje na cos więcej.

Volcom x Macba Life
MACBA to mekka skateboardingu, pamiętaj posprzątaj po sobie, szanuj spot i otaczający go teren. Jeśli o to nie zadbamy, to możemy stracić to jedyne w swoim rodzaju miejsce
Alex Braza – założyciel MACBA Life

To MACBA jest epicentrum deskorolkowego życia Barcelony i europejskiej sceny, to tu powstało wiele kultowych montaży, gdzie jak nie pod Muzeum Sztuki Współczesnej udają się wszyscy deskorolkowcy po odwiedzeniu stolicy Katalonii. Spotkasz tu Jorge Simoes’a cieszącego się Macbowym klimatem i tutejszym stylem życia.

Volcom x Macba Life

Przyjeżdżając na spot, ciesz się tym miejscem, chłoń jego vibe ale nie zapominaj o prostych a jakże ważnych rzeczach: szanuj spot, szanuj obecnych tam ludzi i utrzymuj miejsce w czystości w przeciwnym razie może zniknąć z deskorolkowej mapy szybciej niż Ci się wydaje.

Shred the spot, pick up your trash, and respect the plaza!

Collabo stuff

Volcom x Macba Life
Volcom x Macba Life
Volcom x Macba Life
Volcom x Macba Life
Volcom x Macba Life

& More…

Kup Teraz w Supersklepie

#KeepThePlazaClean

#MCBLxVLCM

Published in Bez kategorii Skate stuff

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*