Skip to content →

VANS ULTRARANGE PRO – CÓD, MIÓD I CO JESZCZE?

VANS ULTRARANGE PRO – Technologiczny majstersztyk, dający sobię radę w każdym terenie. Naszpikowany technologią niczym plecak Macgyvera.

Tak swój najnowszy model opisuje Kalifornijski gigant, ale co na prawdę kryje się w tej smukłej i nowoczesnej jak na Vansa bryle? O tym wszystkim przeczytacie poniżej. Jak sugeruje producent jest to maksymalnie uniwersalny but, który ma sobie dać radę w każdych nawet najtrudniejszych warunkach. Dodatkowo bardzo lekka cholewka, nie zmęczy naszych stóp podczas całodziennego katowania na spocie.

UltraCush Lite™ – nowoczesna bardzo lekka podeszwa z tworzywa sztucznego oraz miękka i lekka, profilowana wkładka, zapewniają długotrwały komfort, idealne dopasowanie i perfekcyjną amortyzację stopy w każdych warunkach.

vans thrasher ultra range pro

DURACAP ™- dodatkowe wzmocnienienie na nosku wykonane z elastyczniej i wytrzymałej gumy. Dzięki czemu tzw. strefa ollie jest zdecydowanie bardziej odporna na zużycie.

vans thrasher ultra range pro

LuxLiner™- bezszwowa skarpetka wewnętrzna, która owija stopę. Dzięki czemu but idealnie przylega do nogi i zapewnia dużo większą szybkość reakcji.

vans thrasher ultra range pro

Dodatkowo jedną z najciekawszych kolorystyk jakie do tej pory się pojawiły jest ta w kolaboracji Vans x Thrasher Magazine. Czarna monochromatyczna cholewka została wzbogacona thrasherowym logo na języku. Dodatkowego klimatu dodaje podeszwa w kolorystyce Gum Sole.

vans thrasher ultra range pro

 

vans thrasher ultra range pro

 

Published in Skate stuff

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*