Skip to content →

VANS ULTRARANGE PRO – CÓD, MIÓD I CO JESZCZE?

VANS ULTRARANGE PRO – Technologiczny majstersztyk, dający sobię radę w każdym terenie. Naszpikowany technologią niczym plecak Macgyvera.

Tak swój najnowszy model opisuje Kalifornijski gigant, ale co na prawdę kryje się w tej smukłej i nowoczesnej jak na Vansa bryle? O tym wszystkim przeczytacie poniżej. Jak sugeruje producent jest to maksymalnie uniwersalny but, który ma sobie dać radę w każdych nawet najtrudniejszych warunkach. Dodatkowo bardzo lekka cholewka, nie zmęczy naszych stóp podczas całodziennego katowania na spocie.

UltraCush Lite™ – nowoczesna bardzo lekka podeszwa z tworzywa sztucznego oraz miękka i lekka, profilowana wkładka, zapewniają długotrwały komfort, idealne dopasowanie i perfekcyjną amortyzację stopy w każdych warunkach.

vans thrasher ultra range pro

DURACAP ™- dodatkowe wzmocnienienie na nosku wykonane z elastyczniej i wytrzymałej gumy. Dzięki czemu tzw. strefa ollie jest zdecydowanie bardziej odporna na zużycie.

vans thrasher ultra range pro

LuxLiner™- bezszwowa skarpetka wewnętrzna, która owija stopę. Dzięki czemu but idealnie przylega do nogi i zapewnia dużo większą szybkość reakcji.

vans thrasher ultra range pro

Dodatkowo jedną z najciekawszych kolorystyk jakie do tej pory się pojawiły jest ta w kolaboracji Vans x Thrasher Magazine. Czarna monochromatyczna cholewka została wzbogacona thrasherowym logo na języku. Dodatkowego klimatu dodaje podeszwa w kolorystyce Gum Sole.

vans thrasher ultra range pro

 

vans thrasher ultra range pro

 

Published in Skate stuff

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*