Skip to content →

RED BULL SKATE ARCADE 2014

NAGRAJ TRIK I WEJDŹ DO GRY

RED BULL SKATE ARCADE 2014

 

Deskorolkowe zawody Red Bull Skate Arcade powracają do Polski! Wykonuj i nagrywaj zadane triki, a następnie udostępnij je na stronie www.redbullskatearcade.pl , walcząc w wirtualnej batalii o realny finał z najlepszymi w Warszawie. Zwycięzca polskiej edycji zmierzy się z rywalami z całego świata, reprezentując Polskę na światowym finale w Barcelonie. Gra rozpoczyna się 17 kwietnia!

Każdego tygodnia od 17 kwietnia, zawsze w czwartek, na stronie www.redbullskatearcade.pl pojawią się nowe zadania-triki.  Zarejestrowani użytkownicy mogą na nie odpowiedzieć poprzez przesłanie krótkiego nagrania filmowego dokumentującego wykonany przez nich trik. Sędziowie konkursu w składzie: Tomek Kotrych, Kuba Bączkowski, Bartek Górka i Jacek Ostaszewski, zadecydują o poprawności ich wykonania i awansie zawodnika do kolejnego etapu. Raz w tygodniu jury nagrodzi również osobę, która zadany trik wykona najlepiej. Dodatkowo, co tydzień organizowane będzie głosowanie internautów na najlepszy klip tygodnia. Do wygrania będą buty marki DC, bony na zakupy w Supersklep.pl, kamery GoPro, plecaki Dakine oraz telefony iPhone 4s z obudową i starterem od Red Bull MOBILE. 


Celem wirtualnych zmagań jest zaliczenie siedmiu kolejnych trików i tym samym przejście siedmiu etapów rywalizacji, które jest równoznaczne z awansem do krajowego finału „na żywo” w Warszawie. Zawodnik, który zyska największą przychylność sędziów podczas polskiego finału, będzie miał szansę reprezentowania Polski na ogólnoświatowym finale w Barcelonie. Tam zmierzy się z najlepszymi z całego świata i zawalczy o wyjazd do miejsca narodzin deskorolki –  Kalifornii! 


Partnerami Red Bull Skate Arcade w Polsce są: DC, Supersklep.pl, GoPro, Dakine, Red Bull MOBILE, IDOSK8!, skatetube.pl, skatenews.pl oraz INFOmag.

 

Więcej informacji na stronie: www.redbullskatearcade.pl

 

 

 

 

Published in Bez kategorii

Comments are closed.