Skip to content →

Gdynia Seaside Session – wyniki i zdjęcia

"Mimo kapryśnej pogody udało się przeprowadzić pierwsze zawody na AB Inwestor parku w Gdyni. Czwarty przystanek deskorolkowego Grand Prix Polski zdominowali riderzy z Trójmiasta, którzy od kilku tygodni rozkminiali najciekawsze linie na parku, lecz mało kto spodziewał się aż takiego wykorzystania największych przeszkód – na dużej (naprawdę dużej) poręczy poszły crooksy, feeble i kilka innych triczków, można było zobaczyć transfer z wybicia na  dół bowla i sporo technicznych sztuczek, jak np. bigspin hospital flip pod duży london.

W finałowych przejazdach wyjaśnił Alex Żerwe z Pogo, który wykorzystał chyba wszystkie przeszkody na parku i zainkasował tym 1.000 w gotówce i kilka fantów od sponsorów, zaraz za nim był Mateusz Okuła z Localsów za wysokie loty na quaterku i Kamil Gozłowski z Sempera, który pozamiatał na dużej poręczy.

W przeprowadzonym w bowlu best triku najlepiej wypadły 360 indy i wielka benihanna late shovit, a także handplanty i drop in z wielkiej ściany.

Deskorolkowe Grand Prix zostaje w Trójmieście i za kilka dni odbędzie się na Baltic Games, więc jest sznasa znów zobaczyć sporo dobrych triczków.

Wielka piątka dla sponsorów  – AB Inwestor, Diverse Extreme Team, Vans Galeria Bałtycka, Semper, Red Bull, Jumpcity.

fot. Łukasz Fish Gierałtowski" – Adam Szostek, Fundacja Skatepark Gdynia

Published in Bez kategorii News - Picture Skate stuff Wydarzenia

Comments are closed.