Skip to content →

Andy Mueller

would_show2.jpgAndy Mueller to jeden z najbardziej cenionych artystów związanych ze środowiskiem deskorolkowym w Stanach Zjednoczonych.

Urodził się w Los Angeles, od najmłodszych lat wholesale authentic jerseys interesował się skateboardingiem i fotografią.

Andy?ego można podać jako idealny przykład osoby, która połączyła swoje zainteresowania z dalszą profesjonalną karierą .

Do dziś mieszka w Los Angeles, gdzie obecnie jest dyrektorem artystycznym firmy Lakai Shoes (części całej Girl skateboards Family ), projektuje on również większość grafik na deskorolki Girl. To właśnie on jest twórcą charakterystycznego loga tej firmy wholesale jerseys china (dziewczynki)?

Założył również własny projekt OhioGirl, jest on jego głównym designerem i fotografem, tworząc wiele projektów (ubrania, deskorolki, buty?)

Jest on członkiem Art. Dumb, wraz z takimi twórcami jak Andy Jankis czy Rob Abeyta Jr.

W roku 1997 założył The Quietlife, projektując t-shirty z bardzo ówcześnie nowatorskimi wzorami. Firma ta działa do dziś i ma się bardzo dobrze, zajmując się głownie produkcją ubrań z bardzo charakterystycznymi dla jego stylu wzorami.

Koniecznie odwiedźcie strony, na których znajdziecie projekty i prace tego artysty:

http://thequietlife.com/index2.html/

http://ohiogirl.com/

http://girlskateboards.com/

http://theartdump.com/blog2/

Oto kilka jego prac:

quiet-life.jpg

lakai-butki.jpg

krawaty.jpg

deskorolki-girl.jpg

Oraz parę fotek:

foto-andy-1.jpg

foto-andy-2.jpg

foto-andy-3.jpg

foto-andy-4.jpg

red.Maciek Heczko (maciek@skateboard.pl)

produkcją

Published in News - Video

Comments are closed.